Jäähokile panustamine

Kui soovid panustada jäähokile, siis ei saa üle ega ümber minna maailma kuulsaimast jäähoki liigast, milleks on mõistagi NHL. Kuid nagu muudegi profiliigade puhul, nõnda on ka NHL panustamine asi, millesse peab süvenema, koguma kogemusi ja saama aru ka statistilistest näitajatest. Kuid hokimaailm on palju laiem kui ainult NHL. Näiteks 1×2 panus hoopis Venemaa KHL-liigas saab olla vägagi erutav kogemus. Optibet soovib, et saaksid elada oma lemmikmeeskonnale kõigest väest kaasa ja samas teha elamuse kihlvedude kaudu veelgi vürtsikamaks. Päris kindlasti ei lähe me mööda ka olulistest rahvusvahelistest sündmustest, milleks on taliolümpiamängud või näiteks maailmameistrivõistlused. Polegi oluline, mis liigat või tiimi sulle meeldib jälgida, head panustamisvõimalused on Optibetis alati olemas.

Jäähoki kihlvedude liigid

Hokiliigadele võid panustada ükskõik, mis ajal ööpäevas. Peale selle saad soovi korral panuse teha ka juhul, kui mäng on juba pihta hakanud, see on live-ennustus. Optibeti nimekirjas on suur valik hokiliigasid ja väga head võimalused pakkumiste tegemiseks.

1×2 ennustus

Eesti spordikihlvedude huviliste üks lemmikutest on just see liik – 1×2. Põhjus võib olla selles, et see liik on üks hõlpsamaid, kuna ennustuse kaudu püütakse ära arvata, kes võidab. Kihlveo korraldaja pakub välja, kelle peale veetakse kihla ja määrab koefitsiendid. Kuidas hokimäng lõpeb? Mängu lõpptulemus võib olla: kodumeeskonna võit (1), külalismeeskonna võit (2) või hoopiski viik (x). Panused korrutatakse aga kogukoefitsiendiga, mis arvestatakse nõnda, et kõigi kihlvedude subjektide koefitsiendid korrutatakse omavahel.

Panustamine mängu tulemusele

Mängu lõpptulemusele kihla vedamine on ka küllalti lihtne viis, sest ära arvata püütakse väravate arvu, niisiis seda, kuidas võistlus lõpeb. Internetikasiinos mängitakse enamasti juba paika pandud koefitsiendiga.

Mitmikpanus

Mitmikpanus tähendab kihlvedu, kus püütakse ennustatakse mitme spordisündmuse tulemust. Mitmikpanuste korral võib näha, et koefitsient tõuseb kõrgustesse üsna kähku. Online-kasiinos saab erinevaid tulemusi omavahel kombineerida ja seejärel neile panustada.

Üle/alla või koguarvu panused

Seesugustes kihlvedudes arvab mängija, kas mängutulemus jääb kindlast punktiarvust alla või läheb kõrgemaks. Internetikasiino kasutab enamasti selliste ennustuste puhul harilikult nimetust üle/alla.