Jalgpallile panustamine

Ei ole kahtlustki, et maailma kõige tuntum ja jälgitavam spordiala on jalgpall, niisiis ka spordikihlvedude valikus on enim jalgpallimängudele panustamise variante. Jalgpallimängude rohkus ei ole aga ainus ajend, miks seda kihlveo stiili kõige enam harrastatakse – tõenäoliselt on jalgpallitulemustele kihla vedamine kõige hõlpsam.

Mängu lõpp-variante on ju ainult kolm. Mäng jääb kas viiki, või siis võidab meeskondadest üks. Enamasti tehakse panuseid normaalajale, kui ei lepita kokku teisiti.

Jalgpallivõistlusi toimub väga palju, seega tuleb hoida rahulikku meelt ja mitte sattuda liigsesse vaimustusse. Ei ole tarvis panustada igale mängule. Pea meeles ka seda, et jalgpallile panuseid asetades on tarvis jälgida hoolega koefitsiente. Kindlasti on tähtis analüüsida mängu ja värskendada oma teadmisi enne, kui teed reaalsed ennustused ja paned panused.

Tulemusele panustamine

Nagu öeldud, siis on mängu konkreetsele tulemusele panustamine kõige lihtsam ja arusaadavam kihlveo võimalus, sest siis arvatakse ette lihtsalt mängu lõpptulemus. Tulemusi on aga kolm võimalikku ja igaühega neist seotud väljavaade paneb paika sinu väljamakse suuruse.

Panustamine händikäpiga

Nagu juba teame, siis händikäpiga panustamisel viik jääb valikust välja. Valida saab teatud minimaalse löödud väravate vahe ühe meeskonna kasuks, sealjuures on iga vahega seotud konkreetne koefitsient. Kui mäng lõpeb ja valitud väravate vahe langeb panustaja ennustusega kokku, siis tähendab see, et oled jäänud kihlveokontoriga viiki ja saad panustusraha tagasi.

Panustamine üle/alla

Niisuguse kihlveo puhul saad sa ennustada seda, kui mitu väravat mängus üldse kokku lüüakse. Kui näiteks on üle/alla numbriks on 2,5, siis saab panustada asjaolule, kas mängus lüüakse kolm (üle) või hoopis kaks (alla) väravat.