Korvpallile panustamine

Korvpall on samuti üks populaarsetest aladest, mida hasartmänguhuvilised armastavad ja eelistavad panuste tegemiseks. NBA, Lakers ja teised sellised mõisted tõmbavad su tähelepanu kohe endale? Sarnaselt jalgpallile on ka korvpallis küllalti hõlpsad panustamisviisid.

Ka need, kel läheb südamesse rohkem Euroopa korvpall, ei pea pettuma. Kõik Euroopa liigad pakuvad hulgaliselt panustamisvõimalusi ja need on saadaval Optibeti vahendusel. See pole veel kõik, sest me oleme pildil spordikihlvedude suhtes ka näiteks maailmameistrivõistlustel kui kohalikel võistlustel.

Panustamine händikäpiga

Kõige tavalisemad panused korvpallile tehakse händikäpiga. Kui kaks meeskonda kohtuvad, siis enamasti on üks neist ikka tugevam, keda peetakse favoriidiks. Niisiis seatakse panustamisel ühele tiimile händikäp. Näiteks 15 punkti suurune eelis tähendab, et kihlveos edukas olemiseks peab meeskond võitma kõige vähem 16 punktiga. Kui favoriit aga saavutab võidu täpipealt 15 punktiga, siis jääb kihlvedu viigiks ja panustajale antakse enamasti raha tagasi.

Lõpu-punktisumma ennustamine

Populaarsuselt jääb teisele kohale korvpalliennustuste puhul mängu lõppedes esineva punktisumma peale panustamine. See on samuti üsna lihtne ennustusviis. Lõpu punktisummana loetakse punktide arvu kahe meeskonna peale kokku. Ennustatakse punktiarv ja panustajad teevad pakkumised, kas mängus saab olema rohkem või vähem punkte ennustatud punktisummast.

Panustamine võidumeeskonnale

Mängija saab panuseid teha ka üksnes võitja ja kaotaja ennustamisele. See on aga panustamine, mis sobib rohkem juba edasijõudnutele, kuna on keerukam variant kui teised. Sageli on ju nii, et ühe võistkonna võiduvõimalusi loetakse suuremaks kui 50% ja seepärast on tarvis heaks panustamiseks näha rohkesti vaeva.

Veel panustamisvõimalusi

Alati on võimalik korvpallimänguga seoses vedada kihla ka muudele asjadele kui mängule. Näiteks võib panustada, milline mängijatest kogub hooaja jooksul kõige enam punkte. Lisaks on võimalik ennustada, millised võistkonnad pääsevad finaali.

Korvpall on üldiselt küllaltki lihtsa põhimõttega mäng, millele huvilised saavad panustada. Sellele mängule panustamist võivad julgelt proovida ka algajad.